Váš svadobný deň je jedinečný a vaša exkluzívna svadobná kniha môže byť takisto: ručne vyrobená a navrhnutá tak, aby vyrozprávala váš príbeh tým najkrajším spôsobom.

Ukážka svadobnej knihy - Miška & Mark
Ukážka svadobnej knihy - Janka & Vilo
Ukážka svadobnej knihy - Vierka & Imi

Spolupracujeme s renomovanými výrobcami fotokníh, aby sme vám zabezpečili najvyššiu možnú kvalitu. Vnútorné strany fotoknihy tvoria fotografie vyhotovené klasickým chemickým procesom RA-4 na profesionálny fotopapier KODAK ENDURA SUPRA pričom povrch môže byť lesklý, matný, silk-hodváb alebo metalic. Tento profesionálny fotopapier zaručuje tú najvyššiu vizuálnu kvalitu so životnosťou 150 rokov. Môžete si vybrať niektorý zo základných rozmerov fotokníh a takisto je možné vyhotoviť aj atypické rozmery. Patentovaný spôsob výroby zaručuje to, že po otvorení dvojstrana knihy vytvorí úplne rovnú plochu bez žiadneho prerušenia v strednej časti. Vnútorné rohy fotoknihy môžu byť klasicky hranaté alebo oblúkové.

Obal fotoknihy je vyhotovený z pravej talianskej kože. Vybrať si je možné z koží Soft Hnedá, Soft Bordo, Soft Čierna, Soft Biela, Soft Konak, Soft Camel, Soft Tango, Grenoble Hnedá, Grenoble Kvojo, Coco Bordo a Coco Hnedá. Prednú časť obalu je možné vyhotoviť aj s individuálnou fotografiou podľa Vášho výberu a to v dvoch variantoch. Buď predný obal tvorí klasická fotografia vyhotovená na fotopapier Kodak Silk s hodvábnym povrchom alebo fotografia, ktorá je nakašírovaná pod plexi-sklo.